V kategórii Lyže a bežky
Prečítané 1369

Jasná - Chopok juh

(2 hlasov)

Jasná Nízke Tatry ako najväčšia lyžiarska aréna s výbornými podmienkami pre zimné športy na Slovensku ponúka na severnej i južnej strane Chopku nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu. Na vrchol Chopku sa dopravíte 15-miestnou kabínkovou lanovkou.

Stredisko ponúka 45 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností, vhodných pre začiatočníkov, rodiny s deťmi, pokročilých lyžiarov a aj na usporiadanie pretekov svetovej úrovne. Moderný zasnežovací systém v dĺžke takmer 27 km poskytuje garanciu snehu minimálne 5 mesiacov v roku. Milovníci divokej jazdy si prídu na svoje v 12 freeridových zónach a v skvelom snow parku. Na Chopku premáva 30 lanoviek a vlekov s prepravnou kapacitou viac ako 30 000 osôb za hodinu.

V zimnej sezóne 2014/2015 máme pre vás pripravených množstvo noviniek aj na južnej strane Chopku. Privíta vás nová panoramatická reštaurácia ROTUNDA s ubytovaním priamo na vrchole Chopka, finálne dokončenie 15-miestnej kabínkovej lanovky Kosodrevina - Chopok, rekonštrukcia hotela Srdiečko, parkovisko Krúpová (520 nových parkovacích miest) a mnoho ďalších prekvapení. Hitom sezóny je GOPASS e-shop, v ktorom si môžete zakúpiť skipasy cez internet za najvýhodnejšie ceny.

Viac info: www.jasna.sk

Zdieľajte

Nechaj odkaz

Vyplňte potrebné informácie (*). HTML kód nie je povolený.

Nachádzaš sa tu: Hlavná stránka Rekreácia Lyže a bežky Články podľa dátumu: piatok, 20 október 2017