V kategórii Lyže a bežky
Prečítané 1252

Salamandra Resort

(3 hlasov)

Lyžiarske stredisko Salamandra Resort je najjužnejšie stredisko s štvorsedačkovou lanovkou na Slovensku. Nachádza sa uprostred unikátnej prírody Štiavnických vrchov v blízkosti obcí Hodruša Hámre a Banská Štiavnica. Zaujímavo členená zjazdovka dlhá 1450m s prevýšením 271m je umelo zasnežovaná po celej dĺžke a uspokojí potreby všetkých klientov. Nájdete tu požičovňu lyžiarskej výstroje, lyžiarsku školu či skiservis. Pre všetkých návštevníkov sú k dispozícií bezplatné parkoviská na hornej  i dolnej stanici lanovky.

Apreski bar Salamandra s kapacitou 150 osôb a terasou s výhľadom priamo na zjazdovku poslúži na rýchle občerstvenie a posedenie pri teplom čaji.

V stredisku sa nachádza nový štvorhviezdičkový hotel Salamandra, ktorý je ako jediný umiestnený priamo v stredisku.

V ponuke hotela je 56 izieb s celkovou kapacitou 150 lôžok. Rešpektujúc požiadavky a potreby rodinnej dovolenky, nájdete u nás apartmány s kapacitou 6 osôb v samostatných lôžkových častiach či izby s kuchynským zázemím. Všetky ubytovacie kapacity sú nefajčiarske a hotel umožňuje bezbariérový prístup do každej jeho časti. Pre business klientelu sú v priestoroch hotela**** Salamandra pripravené konferenčné priestory s kapacitou jednotlivých miestností do 130 osôb. V celom areáli je k dispozícii bezplatné vysokorýchlostné pripojenie na internet. Pred hotelom je pre návštevníkov zabezpečené  bezplatné parkovisko.

Pre príjemný oddych po lyžovačke je k dispozícii hotelový wellness, ktorý ponúka  relaxačný bazén s atrakciami, vírivky, detský bazén, parnú a fínsku saunu s oddychovou zónou. Na wellness recepcii Vám radi ponúkneme širokú škálu masáži.

 

 

Zdieľajte

Nechaj odkaz

Vyplňte potrebné informácie (*). HTML kód nie je povolený.

Nachádzaš sa tu: Hlavná stránka Rekreácia Lyže a bežky