Penzión Predná hora je penzión s wellness zariadením situovaný v prekrásnom, ešte stále málo objavenom Národnom parku Muránska planina. Toto územie je charakteristické malebnou, miestami ešte nedotknutou prírodou.

V našom rekreačnom areáli si vychutnáte pobyt v komplexe relaxačných priestorov. Vitálny svet ponúka parné kúpele, horúce suché kúpele, vírivý kúpeľ, ľad a chlad celého tela. Vodný svet  s relaxačným  bazénom s teplotou vody 33 C  ponúka rôzne vodné atrakcie. K tomu patrí aj plavecká časť s proti prúdom s teplotou vody 26 O C.  Našim klienti môžu využívať masáže – klasické, ThalassOtherapia, procedúry z produktov mŕtveho mora od DR.NONY.

Ubytovať je možné v dvojlôžkových, trojlôžkových izbách a v apartmánoch s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené sociálnym zariadenín, TV. V apartmánoch  sú naviac ešte chladička a rádio. Taktiež ponúkame akciové pobyty.  V priestoroch penziónu je možnosť pripojenia WIFI.

Poskytujeme pestrú stravu pre ubytovaných aj náhodných hostí v reštaurácii. Charakter a dizajn celej reštaurácie odzrkadľuje spätosť Penziónu s prírodou. Použité materiály ako kameň a drevo vyvolávajú u návštevníkov upokojujúci pocit. Po krátkom pobyte vo Vitálnom a Vodnom svete, prípadne masáži, je to ideálne miesto pre malé občerstvenie, alebo výdatnú večeru.

K dispozícii je aj denný bar, ktorý ponúka príjemnú atmosféru a dobrú hudbu. Súčasťou baru je Herňa s množstvom zábavy a Salónik pre komornejšiu atmosféru.

Penzión* Klopačka sídli v historickej budove baníckej Klopačky v centre obce Špania Dolina.

Penzión Klopačka poskytuje skupinovú a rodinnú rekreáciu a má celoročnú prevádzku. Poskytujeme ubytovanie v dvojlôžkových izbách s kúpeľňou, v apartmánoch s možnosťou prístelky a v izbách so spoločnými sociálnymi zariadeniami. Celková kapacita ubytovania je 45 lôžok.

V budove je reštaurácia zariadená v príjemnom domácom štýle. K dispozícii je  konferenčná  miestnosť  vhodná  pre  firemné  rokovania,  porady,  školy v prírode, ktorá je vybavená wifi zónou, audio  a  video  technikou   s   kapacitou  25 osôb. Organizujeme oslavy rôznych jubileí, svadby, promočné oslavy, firemné akcie, školy v prírode.

V letných mesiacoch poskytujeme zastrešenú záhradu s grilom a ohnisko a veľkú zastrešenú letnú terasu s pódiom.

Špania Dolina je výnimočné miesto na strávenie vašej dovolenky, usporiadanie firemnej akcie, detského tábora alebo školy v prírode. Špania Dolina je oázou pokoja, ktorý si u nás môžete užívať. Tešíme sa na Vašu návštevu. Informácie ohľadom cien, voľných termínov a ďalšie informácie Vám radi poskytneme.

Nachádzaš sa tu: Hlavná stránka Rekreácia Ubytovanie Rekreačný areál Predná Hora