V kategórii Ubytovanie
Prečítané 2254

Rekreačný areál Predná Hora

(0 hlasov)

Penzión Predná hora je penzión s wellness zariadením situovaný v prekrásnom, ešte stále málo objavenom Národnom parku Muránska planina. Toto územie je charakteristické malebnou, miestami ešte nedotknutou prírodou.

V našom rekreačnom areáli si vychutnáte pobyt v komplexe relaxačných priestorov. Vitálny svet ponúka parné kúpele, horúce suché kúpele, vírivý kúpeľ, ľad a chlad celého tela. Vodný svet  s relaxačným  bazénom s teplotou vody 33 C  ponúka rôzne vodné atrakcie. K tomu patrí aj plavecká časť s proti prúdom s teplotou vody 26 O C.  Našim klienti môžu využívať masáže – klasické, ThalassOtherapia, procedúry z produktov mŕtveho mora od DR.NONY.

Ubytovať je možné v dvojlôžkových, trojlôžkových izbách a v apartmánoch s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené sociálnym zariadenín, TV. V apartmánoch  sú naviac ešte chladička a rádio. Taktiež ponúkame akciové pobyty.  V priestoroch penziónu je možnosť pripojenia WIFI.

Poskytujeme pestrú stravu pre ubytovaných aj náhodných hostí v reštaurácii. Charakter a dizajn celej reštaurácie odzrkadľuje spätosť Penziónu s prírodou. Použité materiály ako kameň a drevo vyvolávajú u návštevníkov upokojujúci pocit. Po krátkom pobyte vo Vitálnom a Vodnom svete, prípadne masáži, je to ideálne miesto pre malé občerstvenie, alebo výdatnú večeru.

K dispozícii je aj denný bar, ktorý ponúka príjemnú atmosféru a dobrú hudbu. Súčasťou baru je Herňa s množstvom zábavy a Salónik pre komornejšiu atmosféru.

Ďalšie informácie

Zdieľajte

Nechaj odkaz

Vyplňte potrebné informácie (*). HTML kód nie je povolený.

Nachádzaš sa tu: Hlavná stránka Rekreácia Ubytovanie Rekreačný areál Predná Hora