V kategórii Zábava a golf
Značky
Prečítané 1209

Golfové ihrisko Grey Bear Tále

(0 hlasov)

Golfový klub Tále je jediným domácim klubom na golfovom ihrisku Gray Bear, ktoré je prvým majstrovským golfovým ihriskom na Slovensku, má 18 jamiek.

Bolo dokončené a otvorené v roku 2002. Symbolickú pásku prestrihol legendárny profesionálny golfový hráč a kapitán Ryder Cupu Tony Jacklin. Ihrisko Gray Bear je nádherne trasované a navrhnuté. Nachádza sa v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, v okolí Bystrianskej doliny. Scenéria horského údolia je bohatá na prírodné krásy a jej prirodzenými dominantami sú korytá potokov, skalnaté balvany, mohutné jedle a smreky.

Typicky pevné hracie povrchy sú pokryté zmesou trávy, ktorá kopíruje trávu, akú je možné nájsť na britských otvorených ihriskách v Škótsku. Golfové ihrisko je situované do rekreačnej oblasti Tále, s dobre vybudovanou infraštruktúrou, na ploche cca 60 ha. Ihrisko má par 71 s vysokou obtiažnosťou (SSS). Golfový areál poskytuje priestor pre začiatočníkov, profesionálov a detskú golfovú akadémiu. Veľkou pomocou sú golfové simulátory pre nácvik základných postojov, ale aj odpalov a hry na greene.

www.golftale.sk

Zdieľajte

Nechaj odkaz

Vyplňte potrebné informácie (*). HTML kód nie je povolený.